W związku ze zbliżającymi się feriami, w dniu 6 lutego 2020 roku uczniowie klas 0-V uczestniczyli w zajęciach nt.: Bezpieczne ferie. Prelekcję przeprowadził przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy. Wszyscy przypomnieliśmy sobie istotne dla bezpieczeństwa sposoby zachowań w domu, na wypadek pożaru oraz podczas poruszania się po drodze. Powtórzyliśmy numery alarmowe oraz schemat postępowania z osobą nieprzytomną. Dodatkową atrakcją dla uczniów były prezentowane filmy, które pokazywały zachowania właściwe dla sytuacji w przypadkach zagrożeń.

Katarzyna MAŚKO

Zespół ds. Bezpiecznej Szkoły