W dniach od 5 listopada do 5 grudnia 2019r. w szkole trwał Rodzinny Konkurs Plastyczny STROIK ŚWIĄTECZNY.

Skierowany był do uczniów naszej szkoły i ich rodzin.

Celem Konkursu było:

- kultywowanie bożonarodzeniowej tradycji, podtrzymanie zwyczaju własnoręcznego wykonywania stroików świątecznych; pogłębienie wiedzy i propagowanie tradycji związanych z Bożym Narodzeniem

- umożliwienie uczniom i ich rodzinom prezentacji swojego talentu plastycznego, rozwijanie uzdolnień plastycznych, rozbudzanie wyobraźni twórczej, pobudzenie kreatywności.

Do konkursu swoje prace zgłosiło 40 osób.

Komisja w składzie: Małgorzata Czapiga- Maciąg , Jolanta Dworaczyńska, Małgorzata Pochopień, Anna Kulwieć, Alicja Mostek, wyłoniła nagrodzonych:

Wyróżnienia :

Urbanowicz Michał OA

Wysocka Maja VIA i Wysocka Zuzanna IVB

Pawlaczyk Iga VC

III miejsce – Kuba Kulak II A

III miejsce – Michał Wierzchołek VIC

II miejsce – Zioło Patryk VC

I miejsce - Kędziora Maria VIA i Kędziora Miłosz IB

Gratulujemy nagrodzonym. Dziękujemy wszystkim za udział.

Jolanta Dworaczyńska