W ramach obchodów Dnia Postaci z Bajek uczennice klasy VIII a wraz z wychowawcą przygotowały niespodziankę dla dzieci z budynku przy ul. 11 listopada.
We wtorek 5 listopada bajkowa drużyna przybyła na lekcje żeby poczytać młodszym kolegom i koleżankom wybrane przygody sympatycznego Tupcia Chrupcia.
     Uczniowie wielkim uśmiechem powitali gości i w trakcie zajęć wykazali się dużym zaangażowaniem. Chętnie wypowiadali się nt. przeczytanych tekstów, losowali rymowanki
i odpowiadali na pytania związane z treścią popularnych baśni i bajek. Na koniec pojawił się także miły akcentu w postaci słodkiego upominku dla każdego ucznia.
             To była bardzo sympatyczna wizyta i już nie możemy się doczekać kolejnej!