Dnia 13.06.2019 roku w Sali Widowiskowej w Oleśnicy odbył się Koncert Charytatywny dla dzieci z Wrocławskiego Hospicjum „Kwiat dla Ciebie, nadzieja dla nas”.

Koncert został zorganizowany przez Zespół ds. Wolontariatu z inicjatywy Anny Kulwieć i Karoliny Horteckiej w ramach realizacji Projektu Pola Nadziei. W przygotowaniu koncertu uczestniczyła duża grupa nauczycieli i uczniów, ludzi o dobrym sercu pragnących bezinteresownie pomagać innym. Podczas koncertu wystąpili uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy. Na widowni zasiedli zaproszeni goście. Gościem honorowym był  Burmistrz pan Jan Bronś. Darczyńcy za złożone datki do puszek otrzymali żółtego papierowego żonkila. Zbiórka do puszek została wzbogacona o pieniądze uzyskane ze sprzedaży matematycznych wyszywanek wykonanych przez uczennice pod opieką Anny Płanety.

Anna Kulwieć

Fotorelacja z koncertu