2 kwietnia 2019 roku odbył się XVIII Szkolny Konkurs Regionalny dla uczniów z klas drugich i trzecich.

Celem konkursu było: zainteresowanie uczniów ich „małym miejscem na  Ziemi” – najbliższą okolicą, rodzinnym miastem, regionem a także wyłonienie  3-osobowego zespołu, który będzie reprezentował naszą szkołę w Miejskim Turnieju Wiedzy o Regionie.

Największą ilość punktów uzyskali:

I   miejsce – Roman Mamiński i Martyna Schmidt z klasy IIa (103 pkt.)

II  miejsce – Adam Dąbek z klasy IIa (101 pkt.)

III miejsce – Filip Zwierzyński z klasy IIa (96 pkt.)

Wszyscy uczestnicy otrzymali: dyplomy, książeczki „Legenda o wrocławskich krasnalach”i  „Atrakcje Dolnego Śląska”, długopisy, zakładki do książek oraz słodką niespodziankę. Dodatkowo, laureaci otrzymali nagrody książkowe „Polska – skarby UNESCO” ufundowane przez organizatorów.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy:

Danuta Sodolska-Urbaniak