21 marca to Pierwszy Dzień Wiosny. Właśnie wtedy w Szkole Podstawowej nr 7 utalentowani uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje możliwości przed szeroką publicznością.

Dzięki gościnności Biblioteki i Forum Kultury spotkaliśmy się w sali bibliotecznej przy ul. Reja. Tutaj podziwialiśmy występy najzdolniejszych uczniów. Okazuje się, że są wśród nas dzieci o bardzo różnych zainteresowaniach. Widzowie podziwiali występy muzyków, tancerzy i sportowców. Nie zabrakło także tych, którzy mogą pochwalić się talentem plastycznym. Uczniowie na scenę wychodzili jako soliści i w grupach.

Impreza przygotowana przez Samorząd Uczniowski wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że w następnym roku znów będziemy mogli się cieszyć wspólną zabawą witającą wiosnę.

Joanna Szczegodzińska