Dnia 26.02.2019 r. w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Otwarty, którego tematem przewodnim był „Zdrowy styl życia”.

W tym dniu odwiedzili nas rodzice z dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w zerówce.

Gości witały dziewczynki z klasy Va i Vb zapraszając wszystkich na teren budynku szkoły.

Rozpoczęliśmy przedstawieniem pt. „Zdrowy Czerwony Kapturek” przygotowanym przez kl. Ia. Po przedstawieniu koleżanki z klas starszych zaopiekowały się dziećmi prowadząc je do sal, w których korzystały z różnych atrakcji przygotowanych przez nauczycieli. Były zabawy sensoryczne, plastyczne, gry i zabawy ruchowe. Ciekawość wzbudziła tablica interaktywna i praca na komputerze. Na zakończenie dzieci mogły delektować się lemoniadą wykonaną przez siebie z naturalnych produktów z pomocą nauczyciela. Rodzice natomiast przy kawie i herbacie mogli uzyskać od pani Dyrektor odpowiedzi na wiele pytań na temat placówki.

Małgorzata Górko