Dwa ważne wydarzenia miały miejsce w tym tygodniu w grupie 0 B.

We wtorek, 22 stycznia po południu w szkole pojawili się goście – babcie i dziadkowie. Z okazji ich Święta dzieci przygotowały wiersze i piosenki, które z dumą prezentowały. Były również upominki – ramki ze zdjęciami uśmiechniętych wnucząt oraz coś słodkiego. Na twarzach zaproszonych gości widać było radość i wzruszenie. Sporo radości natomiast mieli dziadkowie, gdy próbowali śpiewać razem z dziećmi, a później rozpoznać się na portretach narysowanych przez dzieci.

W czwartek natomiast w szkole pojawiły się księżniczki, wróżki, policjanci, zwierzaki i cała grupa innych niesamowitych postaci. Był to dzień balu karnawałowego. Tańce, pląsy, zabawy były miłym zakończeniem zajęć przed feriami zimowymi.

Bernadeta Prostak