13 stycznia po raz 27. zagrała w Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Akcja, której celem jest zgromadzenie środków umożliwiających zakup sprzętu medycznego dla szpitali i przychodni, organizowana jest przez Ludzi o Wielkich Sercach.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i serdecznemu wsparciu udało nam się w tygodniu poprzedzającym finał zebrać ogromną kwotę 1400 zł. W niedzielę przedstawiciele grona uczniowskiego wzięli udział w licytacji organizowanej w sali widowiskowej BiFK. Inni uczniowie kwestowali podczas finału. Między nimi był nasz uczeń – Mikołaj, chociaż sam chory, to stara się pomagać innym. Wszystkie pieniądze zostały wykorzystane podczas imprezy, a nasz udział w znaczący sposób przyczynił się do sukcesu tego przedsięwzięcia. Do szkoły przynieśliśmy przedmioty, które są dowodem społecznego zaangażowania Uczniów i Rodziców. Mamy WOŚP-owe kubki, obraz, figurę anioła, a nawet ceramicznego konia.

Pragnę serdecznie podziękować Państwu za życzliwość i pomoc. Bez Państwa nic się nie uda, a razem możemy wiele.

Joanna Szczegodzińska

View the embedded image gallery online at: